Ovacık Doğal Ürünler ile Üreticiden Tüketiciye

Example HTML page

Ovacık Doğal Üreticiden Tüketiciye başarı öyküsü

Ovacık doğal Sınırlı Sorumlu Ovacık 94 Mahallesi Tarımsdal Kalkınma Kooperatifi bünyesinde doğal ürünler artık sofralarımızda. Ovacık belediye başkanı Mehmet Fatih Maçoğlu’nun başkanlığı döneminde bu proje önemli başarılara imza attı. Kominist başkan olarak ünlenen Maçoğlu projenin başarısında öncü rol oynadı. Kooperatiflerin başarısının çok düşük olduğu, birlikte çalışmanın, üretmenin ve satmanın unutulduğu günümüzde bu proje Türkiye ve Dünya çağında geniş yankı buldu.

 OVACIK BELEDİYESİNİN öncülüğünde üretim sahalarının genişlemesi, üretici sayısının artması üretilen ürünlerin doğal özellikleri ile paketlenmesi, satış noktalarının yaygınlaşması ile her geçen gün gelişimini devam ettiriyor.

Ovacık ve Hozat’ta üretilen organik fasulye ve nohut, Pülümür kaynak tuzu, Çemigezek yöresine özgü olan Ulukale Dutu, Pülümür ve Ovacık bölgesinde üretilen organik bal, pekmez ve süt ürünleri üretimden tüketime izlenen yol ile sofralara ulaşıyor.

Sağlıklı beslenmenin ne kadar önemeli olduğunu günümüzün bir numaralı konusu. Harika bir doğa, zengin toprak yağısı, kirlenmemiş coğrafyası ile Dersim yöresi doğal ürünlerin ilk adresi Ovacık Doğal ürünler kooperatifidir.

Satış Noktaları Çoğalıyor…

Ovacık Doğal ürünleri Dersim, İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Eskişehir, Mersin Antalya, Bursa satış mağazalarından tüketiciler güvenle doğal ürünler alabilirler. Ayrıca sanal market ile ovacık doğal ürünleri kolayca sipariş verebilirsiniz. Ovacık Doğal dışındaki taklitlerinden sakınmanızı özellikle öneririz.

Üreticinin ve tüketicinin desteklendiği, aracıların ortadan katlığı emeğin hakkını daha fazla aldığı Ovacık Doğal projesi haklımız tarafından desteklenmektedir. Başarının altında yatan temel felsefe emek, sağlık ve insan olmasıdır.

Üretilen ürünler tamamen denetim ve kontrol altında üretim yapan çiftcilerden temin edilmektedir. Sağlıklı ambalaj kullanımı, ürünlerin laboratuarda analiz edilmesi ile tamamlanır. Yerinde üretilen ve denetlenen ürünler ile hata en aza indirilir.

Üreticinin desteklenmesi sofralara sağlıklı ve doğal ürünlerin kazandırılmasını  sağladı.

İletişim Bilgilerimiz

Sınırlı Sorumlu Ovacık 94 Mahallesi Tarımsdal Kalkınma Kooperatifi
Adres : Belediye Cad. Belediye İşhanı Kat:4 Ovacık/ TUNCELİ 62900
Tel: (0428)511-2146
E-mail: ovacikdogal062@gmail.com
Twitter: @ovacikdogal

Sanal Mağaza : https://www.ovacikdogal.com

https://fuarteknoloji.com

WhatsApp: 05551006262

Example HTML page
9 More posts in Projeler category
Recommended for you
Singeç Çermik kaplıcası Pertek Tunceli

Kaplıca günümüzde Tunceli ili Pertek ilçesi Hozat yolu on ikinci kilometre üzerinde bulunan singeç köprüsü...